м. Київ, вул. Червоноткацька 59
(044) 337 00 88
пн-пт: 10:00 – 20:00, сб-нд: 10:00 – 19:00
м. Київ, вул. Білоруська 3
(044) 353 00 88
пн-пт: 10:00 – 20:00, сб-нд: 10:00 – 19:00

Сервіс   Ремонт Apple

Виберіть пристрій що цікавить вас

Ремонт Mac

Кваліфіковані фахівці

Ремонтом вашої техніки в MacLove Service Center займаються тільки кваліфіковані фахівці Apple. Віддаючи вашу техніку нашим майстрам, ви можете бути впевнені, що віддаєте її професіоналам, і ремонт буде здійснено дотримуючись усіх правил і норми, передбачені компанією Apple.

Гарантія

Ми виробляємо гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки Apple. На замінену запчастина або на відремонтований виріб поширюється залишок гарантії початкового виробу Apple або гарантія терміном 30 днів з дати проведення обслуговування, в залежності від того, який термін надає вам більший період покриття.

Ліцензійні запасні частини

Що б ми могли гарантувати найкращу якість, в нашому сервісному центрі використовуються тільки запасні частини прямих поставок Apple, або виготовлені за ліцензією.

Час

Обслуговування iPhone і iPad в 90% випадків проводиться протягом одного робочого дня. У випадках дрібних несправностей протягом 1 години

Ліцензійне обладнання

Для проведення гарантійного та післягарантійного ремонту в нашому сервісі використовується тільки ліцензійне обладнання для ремонту техніки Apple.

Зручність в усьому

Тільки в нашому сервісному центрі передбачений комфортний зал очікування, з зручними диванами, кавою і телевізором, де у вас є можливість відпочити поки наші майстри будуть працювати для вас. Якщо ж ви обмежені в часі, наші кур'єри завжди зможуть доставити вам ваше устройствто у зручний для вас місце і час.

Завжди на зв'язку

Для клієнтів нашого сервісного центру, передбачений підмінний фонд телефонів, в той час коли ваш телефон буде проходити обслуговування, ви завжди залишаєтесь на зв'язку.

Ефективно

Кожен пристрій після виконання ремонтних робіт проходить післяремонтную перевірку, це дозволяє гарантувати нашим клієнтам стабільність роботи їх техніки.